Naše firemní identita prošla dynamickou proměnou!

Ve světě neustálých změn a inovací je důležité držet prst na pulzu doby. Po 12 letech úspěšného působení na trhu vám s hrdostí představujeme naši novou firemní identitu.

Reflektujeme náš růst, evoluci i ambiciózní plány.

Nový název dmpagency.cz s.r.o. lépe vystihuje naše směřování a odhodlání poskytovat kvalitní služby v oblasti e-commerce pro naše B2B a B2C klienty.

Naším cílem je stát se přední digitální agenturou ve střední Evropě, přinášející inovativní e-commerce služby v podobě moderních e-shopů, zakázkového IT vývoje a výkonnostního marketingu. 

Odvážné barvy, dynamické linie a moderní design odrážejí naši vášeň pro kreativitu, inovace a ambice dosáhnout našich cílů.

Jsme online.

Symbol tečky a kruhu symbolizují globálně propojený svět internetu. Tečka představuje detail a součást URL adresy. Kruh ilustruje komplexnost našeho tvůrčího procesu a poskytovaných služeb.

Tyto jednoduché symboly vizuálně obohacují naši komunikaci o abstraktní prvky.

Moderní typografie

Používáme dynamické bezpatkové písmo Poppins, které je čisté a navržené pro online použití. Pro delší blokové texty jsme zvolili Arial pro jeho dobrou čitelnost a kompatibilitu napříč platformami. Rychlost načítání webu je klíčová, a proto nativní font Arial poskytuje vynikající výkon.

Poppins & Arial

Nesídlíme sice v Silicon Valley, máme tu zato Babiččino údolí v Ratibořicích a krásnou přírodu Krkonoš a Orlických hor, díky které to tu tak milujeme.

Nesídlíme sice v Silicon Valley, máme tu zato Babiččino údolí v Ratibořicích a krásnou přírodu Krkonoš a Orlických hor, díky které to tu tak milujeme. Nové dálniční spojení navíc zkracuje naše cesty do Prahy, Wroclawi a dokonce i do Berlína, což otevírá nové možnosti pro naši práci i volný čas.

Vybrané styly

Regular

Semibold

Bold

Sebevědomá barevná paleta

Zvolená barevná paleta navazuje na tradiční barvu předchozích 12 let naší značky. Zároveň jsme ale odstín červené oživili a vdechli ji modernější nádech. Červená pro nás symbolizuje vášeň pro inovace, kreativitu a energii, kterou se snažíme vnášet do každého projektu. Černá doplňující barva, dodává vzhledu sebevědomí a pevné základy. Odstíny šedé poskytují paletě rovnováhu a stabilitu, kterou se snažíme promítat i do našich vztahů a obchodních partnerství.

HEX: #110F0F
CMYK: 70/68/68/80
HEX: #ED0C27
CMYK: 0/100/95/0
HEX: #959494
CMYK: 45/35/35/0
HEX: #F7F5F5
CMYK: 5/5/5/0
HEX: #FFFFFF
CMYK: 0/0/0/0

Změna, která přináší nové možnosti

Nová vizuální identita podporuje náš cíl stát se významnou digitální agenturou v oblasti e-commerce ve střední Evropě. Chceme být pro naše klienty spolehlivým partnerem a v kontextu nových online trendů a výzev jim pomáhat udržitelně a smysluplně růst.

Děkujeme za důvěru

Na závěr bychom chtěli poděkovat za Vaši dosavadní důvěru a podporu. Jste pro nás nejen klienty, ale partnery na společné cestě růstu a inovací. Těšíme se na další spolupráci a na dosahování nových společných výzev a úspěchů.

“Specializujeme se na tvorbu robustních B2B a B2C e-shopů, zakázkový IT vývoj a výkonnostní marketing. Věříme v synergii dovedností a zkušeností našeho týmu a usilujeme o dlouhodobý, udržitelný růst v rámci střední Evropy.”
Michal Pokorák
CEO